fbpx

OHLASY DIVÁKŮ:


Bylo to pěkné, všichni dokonale přesní, téměř všechny zpěváky jsem viděla poprvé a s obdivem! Díky!
(Iva Janžurová, legenda českého herectví)

Muzikál NE/NORMÁLNÍ sdílí důležitou myšlenku a dává prostor pro otevření diskuze o vážném tématu. Inscenace je hudebně nabitá k prasknutí, může se pochlubit skvělými hereckými výkony a také několika pěveckými.
(Katka Čajanková - informuji.cz)

Moc se mi to líbilo, je to poměrně překvapivý a dojemný, nechci moc prozrazovat. Prostě jděte na NE/NORMÁLNÍ - muzikál!
(Jiří Rýdl - facebook)

Art4rent přivedl muzikál s opravdu silným příběhem 😵 na téma, o kterém se sice sem tam mluví, ale pořád ne dost a jen při okraji.
NE/NORMÁLNÍ - muzikál stojí za Vaši pozornost!
(Michaela Štěchműllerová - facebook)

Děkujeme skvělému castu za perfektní večer plný emocí! Běžte se také podívat!
(kolegové z německé inscenace Next to Normal - Fast Normal in Niederbayern)

Naprosto úžasný muzikál o vážných věcech. Nutí k zamyšlení... Výkony skvělé, Zbyněk Fric opět dokázal, že umí hrát i zpívat. Skvělí mladí - Kateřina Herčíková, Štěpán Komárek i v menší roli Štěpán Klouček. Tomáš Vaněk má tentokrát jen malou roli, ale užívá si ji naplno. Něco, co se prostě musí vidět!
(Janule - i-divadlo.cz)

Silný příběh plný lásky, napětí, odvahy, nemoci a smutku.
(Ladislav Zuzánek - instagram)

Po delší době zas perfektní muzikál, celkově jeden z nejlepších muzikálů u nás, skvělé obsazení i příběh. Poprvé jsem byla na muzikálu v tak malém divadle a ta atmosféra je něco úžasného. Herci jsou milí a po skončení představení se zastavili v kavárně, kde jsme si mohli říct o autogramy nebo o fotky s nimi. Celkově skvělý zážitek :)
(Klarinka 90 - i-divadlo.cz)

Jednoduše zážitek, rozepisovat se nemá moc cenu, ty emoce se slovy přenést nedají, chce to vidět.
(Fíla - i-divadlo.cz)

Vzhledem k tématu logicky poměrně drsný muzikál, ale moc se mi líbil. Skvělé obsazení, kde asi netřeba vyzdvihovat jednotlivce.
(Ala - i-divadlo.cz)

Bylo to dechberoucí představení, plné emocí. Takovéhle dílo tu ještě nebylo a dlouho asi nebude. Ještě dneska vstřebávám všechny emoce. Opravdu to nutí člověka se nad tím vším zamyslet. Během představení jsem měla i okamžik, kdy se mi vybavila chvíle, kdy jsem já sama stála na tenké hranici mezi životem a smrtí, jen díky zanedbané zdravotní péči, kdy mi bylo řečeno, že jen simuluji. Všem doporučuji, určitě toto dílo s úžasným hereckým obsazením navštivte. A doufám, že i kampaň #jsemnenormalni bude mít úspěch. Děkuji celému hereckému obsazení za krásnou fotku. 💜 A určitě se ještě přijdu podívat.
(Zdena Vavrušková - instagram)

Tematicky odvážný muzikál plný extrémně emotivních scén. Skvěle obsazené, hudebně skvostné. Nebudu se tajit, že jsem dlouholetou fanynkou právě Next to Normal, tím spíš jsem však vcházela do sálu s pocitem nejistoty, zda nebudu zklamaná. Ani náhodou! Koho bych výslovně ráda jmenovala, protože byl pro mě velkým a příjemným překvapením, je úžasný Štěpán Komárek v roli Gabea.
(Alena K - i-divadlo.cz)

Děkujeme za nádherný zážitek. Odcházela jsem plná nových poznání, mnoho věcí mi otevřelo oči a vidím teď leccos úplně jinak. Děkuji a přeji spoustu spokojených a nadšených diváků. Stojí za to, vidět tohle dílo vícekrát
(Petra Baránková - facebook)

Skvělý muzikál o vážné věci, slzičky byli, jedny z nejhezčích muzikálových písní... a tak vůbec. Nutno vidět!
(Jana Ohnesorg - instagram)

Včera se v Divadle Na Prádle uskutečnila premiéra @nenormalnimuzikal. Emotivní příběh o trochu "NE/NORMÁLNÍ " rodině by měl vidět opravdu každý. Velký dík patří celému tvůrčímu týmu a především hercům.
(Andulka Říhová - instagram)

TOP